Başaranlar Termal

0

Başaranlar termal Afyon Gazlıgöl bölgesinde yer alır. Afyon merkeze sadece 20 kilometre mesafede bulunan tesis sunduğu üstün kalitede hizmet verir. Kaplıca sularının sunduğu şifalardan tesiste kalarak yararlanma imkanı bulunur. Güler yüzlü personeli ve üstün hizmet anlayışı ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlar. Kaplıcalar çok eski tarihlerden bu yana çeşitli hastalıkların tedavisinde etkilidir. Başaranlar termalde kalarak bu faydalar görülür. Aynı zamanda ailecek keyifli ve huzurlu tatil yapma olanağı bulunur.

Başaranlar Termal

Yılın her günü misafirlerini ağırlayan termal tesis misafirlerinin evlerinin rahatını aynı zamanda konforu bir arada bulmalarını sağlar. Müşterilerinin rahatı ve sağlığı için her odasında kendine ait havuzu bulunur. Bunun yanında çeşitli aktivitelerde tesiste yapılır ve aile ile birlikte keyifli zamanlar geçirilmesi mümkün olur. Termal sular pek çok hastalığın tedavisinde etkilidir. Bundan dolayı kaplıcaların tedavi ettiği hastalıkları olan kişiler tesisi tercih ederler. Aynı zamanda kaplıcalar insanların streslerinden kurtulmalarını ve yenilenmelerini sağlarlar. Büyük şehrin karmaşasından kurtularak stresten arınmak ve yenilenmeyi tesiste geçirilecek zamanlar sağlar.

Başaranlar Termal Su Yararları

Kaplıcalar içlerinde bulunan mineraller ile sağlığa çok sayıda faydaları bulunur. Yeraltından gelen suyun şifası ile pek çok hastalık tedavi edilebilir. Başaran termal su faydaları görülmesi için doktor tarafından tavsiye edilmesi gerekir. Doktor tarafından hazırlanan kürlerin doğru olarak uygulanması ile birlikte şifa bulunur. Bunun yanında stresten kurtulmak ve yenilenmek de mümkün olur. Başaranlar termal tesis doğanın içinde yer alır. Bu sayede doktorun verdiği kürün uygulanmasının yanında çeşitli aktiviteler ile keyifli zamanlar geçirilmesi mümkün olur. Her kaplıcanın iyileşmesinde etkili olduğu hastalıklar farklıdır. Başaranlar termal tesislerinde konaklayan misafirlerin bulabileceği şifalar arasında şunlar yer alır.

 • Kas ve eklemlerde oluşan kireçlenmelerde
 • Boyun ve bel fıtığı
 • Romatoit hastalıklarda
 • Bağırsak hastalıklarında
 • Mide hastalıklarında
 • Kemik erimesinde
 • Damla gut hastalığında
 • Kas ağrılarında
 • Kısırlık sorunlarında
 • Cilt hastalıkları
 • Fibromiyalji
 • Böbrek ve safrakesesi taşlarında

Başaranlar Termal Konaklama

Başaranlar termal konaklama imkanları tesiste iki farklı tipte daireler bulunur. 1+1 ve 2+1 şeklinde belirlenen daireler de evinizin rahatı ve konforunuz için bütün detayların düşünüldüğü görülür. Evinizin rahatını bulduğunuz dairelerde aynı zamanda size özel termal havuz bulunur. 1+1 olan dairelerde 3 kişilik aileler rahatça konaklama imkanı bulabilirler. Bu dairelerde bir yatak odası ve salon bulunur. Salonda çocuğun yatması için koltuk yatak olarak açılabilir. Dairenin içinde mutfağı bulunur ve yemeklerinizi kendiniz hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında tesisin restoran ve kafelerinde yöresel ve dünya mutfağından lezzetler bulunur.

Tesiste ayrıca 2+1 olan daireler beş kişilik ailelerin konaklaması için uygundur. Ebeveyn yatak odasının yanında ayrıca çocuk odası da bulunur. Dairede bulunan 4,5 tonluk havuz aileniz ile birlikte keyifli zaman geçirmenize uygundur. Dairelerin balkonları da bulunur ve istendiği takdirde balkonda mangal yapma imkanı vardır. Küçük bebekleri olan aileler için dairelere bebek yatağı da yerleştirilebilmektedir. Başaranlar termal transfer hizmeti ve verir. Bu sayede tesise gelmek için havayolunu tercih ettiğiniz takdirde havaalanında karşılanır ve özel araçla tesise transferiniz gerçekleştirilir. Hijyen konusuna özel önem verilen tesiste tüm daireler misafirler gelmeden önce detaylı olarak temizlenir. Güler yüzlü ve yakından ilgili olan personeli ile kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz sağlanır.

Başaranlar Termal Aktiviteleri

Başaranlar termal misafirlerine sadece kaplıca suyunun şifasını sunmaz. Aynı zamanda düzenlenen aktiviteler ile eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirilir. Aile ile çıkılan tatiller yapılan aktiviteler ile unutulmaz olur. Çocuklarınız ile birlikte olduğu gibi aynı zamanda çocuklarınızı onlar için ayrılan oyun bölümlerine bırakarak eşinizle de özel aktivitelere katılabilirsiniz. Doğa ile iç içe zamanlar geçirebilirsiniz. Binlerce yıllık tarihi olan Anadolu’nun tarih sayfaları arasında geziye çıkabilirsiniz. Doğa sporları yapabilir ve Afyon’un unutulmaz manzaralarını izleyebilirsiniz. Tesiste bulunan spa ile aynı zamanda çamur banyosu, masaj, Türk hamamı, buhar odası, füzyoterapi gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Odalarında size özel havuzlar bulunan tesisin büyük havuzundan ve spa hizmetleri kadınlara ve erkeklere ayrı olarak verilir. Başaran termal aktiviteleri arasında şunlar yer alır.

 • Doğa yürüyüşleri
 • Mini hayvanat bahçesi
 • Doğa sporları
 • Bisiklet turları
 • Balon turu
 • Kültür gezisi
 • Frig vadisi gezisi
 • Çocuk oyun alanları
 • Eğlence aktiviteleri
 • Spa aktiviteleri

Afyon Gazlıgöl Başaranlar Termale Hangi Tarihlerde Gidilir?

Afyon kaplıcalarının sunduğu şifalar ile yurt içinden olduğu gibi yurt dışından da çok fazla turist bölgeyi ziyaret etmektedir. Sağlık turizmine önemli katkısı bulunan Başaranlar termale hangi tarihlerde gidilir en fazla merak edilen konular arasında yer alır. Afyon her mevsim ayrı güzel olan havası ve doğası ile dikkatleri çeker. Doğanın insanlara hediyesi olan termal suların sunduğu şifadan her mevsim yararlanmak mümkün olur. Bu sayede tesiste konaklamak için yılın her günü uygundur. Dört mevsim tesis misafirlerini güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile karşılar. Gazlıgöl bölgesinde bulunan termal suyun pek çok hastalığa iyi gelmesi ile tesis çok fazla kişi tarafından tercih edilir. Muhteşem doğası ile sakin ve huzurlu bir tatili ailecek geçirme planlarında da yer alır.

Yılın her günü misafirlerinin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayacak olan kaliteli hizmeti ve şifalı suları ile tesis faaliyetlerine devam eder. Yoğun ilgi gören tesiste konaklamak isteyen kişilerin önceden rezervasyon yaptırmaları yararlıdır. Bu şekilde son dakikada yer bulma konusunda sıkıntılar yaşanmasının önüne geçilebilir. İki farklı daire tipi ile kaç kişi olduğunuza bağlı olarak tesiste rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Tam bir daire şeklinde tasarlanmışlardır ve dairelerinizde evinizde gibi rahat hissetmeniz mümkün olur. Dairelerinizde mahremiyetiniz tam olarak sağlanırken sosyal alanlarda da aktivitelere katılabilirsiniz. Başaranlar termal tesislerinde çocuklar için hazırlanan geniş oyun alanları ve aktiviteler sayesinde onlar içinde keyifli bir tatil mümkün olur. Dairenizde kendi yemeklerinizi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda ünlü şeflerin pişirdiği yöresel yemekleri tesisin restaurantında yiyebilirsiniz.

Başaranlar Termal Fiyatları

Başaranlar termal fiyatları ekonomik olması de ile misafirlerini memnun eder. Afyon Gazlıgöl termal suyunun sunduğu şifadan yararlanmak için büyük bütçeler ayrılmasına gerek bulunmaz. Ekonomik bütçelerle tesiste yılın her günü konaklama imkanı bulunur. Tesisin her odasında kendisine ait havuzu bulunur. Bunun yanında mutfağı da olan dairelerde konaklayarak yeme içme maliyetinizin de minimum olmasını sağlayabilirsiniz. Sağlık turizminde önemli bir yeri bulunan tesis fiyatlarının uygunluğu ile de dikkatleri çeker. Uygun fiyatları ile aile ile çıkılan tatillerde tercih edilir. Siz de aileniz ile kaplıcaların şifasından yararlanmak istediğinizde tesiste rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon sırasında ailenizin kaç kişi olduğunu belirtmeniz halinde uygun daireyi seçmenize yardımcı olunur. Bunun yanında bebeğiniz olması halinde bebek yatağı siz gelmeden odaya yerleştirilir.

Neden Başaranlar termal tercih edilmeli sorusuna tesiste konaklayan kişiler öncelikle deneyimli personelinin güler yüzlü hizmeti ile cevap veriyorlar. Bunun yanında hijyenin üst düzeyde olduğu ve güven konusunda akıllarda sorulara yer bırakılmadığı da görülür. Misafirlerin kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri için tüm detaylar düşünülmüştür. Kaplıcaların şifasının yanında sadece stres atmak, dinlenmek ve yenilenmek için de tesis tercih edilir. Ekonomik bütçelerle ailecek unutulmaz tatiller yapılması mümkün olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.