Dündar Termal Villa

0

Dündar termal villa Afyon’da bulunan kaplıcaların şifalarını misafirlerine sunar. Afyon’da merkezi konumda olan villalara ulaşım pratik şekilde yapılır. Büyük şehirlerin kalabalığından ve stresinden kurtulmanızı sağlar. Huzurlu, sakin, güvenli ve sağlıklı tatillerin yapılması bu villalarda mümkün olur. Afyon’un en büyük termal suları devler tarafından bölgedeki tesislere borular ile sevk edilir. Afjet tarafından tesislere gönderilen termal suyun sıcaklığı 90, 95 derecededir. Kaplıcaların sunduğu şifalar çok eski tarihlerden bu yana bilinir. Hastalıkların tedavisinde de kullanılır. Bunun yanında kaplıca sularının insanların stresini aldığı rahatlattığı da bilinir.

Dündar Termal Villa

Kaplıcaların sunduğu şifalar sağlık turizminin gelişmesine de önemli katkıda bulunur. Termal suların şifasından yararlanmak için yapılan tatillerde ise konaklamak için villalar daha fazla tercih edilmeye başlandı. Dündar termal villa tatilini otellerin katı kurallarından ve kalabalığından uzakta yapmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılar. Evinizin rahatını ve modern hayatın bütün konforunu sizlere sunar. Mahremiyette maksimum düzeyde olur ve villada konakladığınız süre içinde sizden başka birinin villaya girmesi söz konusu olmaz.

Dündar Termal Villa Neden Tercih Edilir?

Aile ile birlikte çıkılan tatillerde konaklamak için villaların tercih edilmesi ekonomik çözümler sunar. Otellerde konaklama ücretleri kişi başı olarak alınır. Oysa Dündar havuzlu termal villa tercih edildiğinde ise günlük olarak ödeme yapılır. Villa da kaç kişi kaldığınızın önemi olmaz. Villada bulunan havuz, Türk hamamı ile evinizden hiç çıkmadan kaplıcaların sunduğu şifadan yararlanma imkanı bulunur. Modern şehir hayatının stresinden ve kalabalığından uzakta ailecek keyifli, huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Konforlu ve güvenli olan villalar aynı zamanda temiz havası ve doğal güzelliklerin içinde olması ile tercih edilirler. Dündar termal villaları tercih eden kişiler şu avantajlarından yararlanabilirler.

 • Termal villa tatili için yanınızda valizinizi getirmeniz yeterlidir. Bir evde konforlu bir yaşam için gerekli olan tüm eşyalar villada bulunur.
 • Villanın içinde yer alan havuz ve Türk hamamı ile kaplıca suyunun şifasını villadan çıkmadan bulabilirsiniz.
 • Villalarda jakuzili banyolar yer alır.
 • Afyon merkezde bulunan konumu ile ulaşımı kolaydır.
 • Villaların hemen yanında SSK’lı olan kişilere ücretsiz hizmet veren Korel polikliniği bulunur.
 • Şehirde bulunan büyük hastanelere beş dakika mesafededirler.
 • Doğanın içinde yer alan Dündar termel villalar yakınlarında bulunan köyler ile köy hayatının da keşfedilmesini sağlar
 • Doğa ile iç içe zaman geçirmenizi sağlayacak olan at çiftliği villalara 500 metre mesafede yer alır.
 • Alışveriş merkezlerine ve büyük marketlere yürüme mesafesinde yer alırlar.
 • Nezih bir semtte yer alırlar ve huzur verici bir ortam sunarlar
 • Aile ile yapılan tatillerde ve balaylarında istenen mahremiyeti sunarlar
 • Uygun fiyatları ile tatilde konaklama masrafını düşürürler.

Dündar Özel Havuzlu Termal Villa

Kaplıcaların rahatlatıcı ve tedavi edici suyu ile yıkanmak gibi bu suların olduğu havuzlara girmek de yararlıdır. Otellerde bulunan havuzla genel kullanıma açık olur. Bunun yanında erkekler ve kadınların girdikleri havuzlarda farklı olabilmektedirler. Oysa Dündar özel havuzlu termal villa kiralandığında içindeki havuzu sadece sizler kullanırsınız. Havuza ailecek girebilir ve istediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. Çocukların yapacakları yaramazlıklar nedeniyle çevredeki insanların rahatsız olması gibi durumlar ortaya çıkmaz. Çocuklarınızla havuzda ve Türk hamamında keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hijyen konusunda akıllarda soru işaretleri oluşmaz. Villalar misafirler gelmeden önce detaylı olarak temizlenirler. Havuzun suyu da devir daim edilir ve bu şekilde sürekli olarak temiz olması sağlanır.

Dündar termal havuzlu villa da konaklama yapıldığında ve havuza girildiğinde kemik kas ve dokularda oluşan iltihapsız hatalıkların tedavisine katkı sağlanır. Kırık, çıkık, romatizmal hastalıkların tedavisinde de etkili olduğu yapılan araştırmalar ile ortaya koyulmuştur. Doktorunuzun verdiği tedavi programını rahatça uygulayabilirsiniz. Villaların hemen yanında bulunan polikliniğe giderek size uygun tedavi programının oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Kaplıca suları hiçbir hastalığı olmayan kişiler içinde çeşitli faydaları içlerinde bulunan mineraller ile sunarlar. Afyon termal villa tatili yaparak tüm yılın stresinden kurtulabilir, yenilendiğinizi hissedebilirsiniz.

Dündar Termal Villa Tatili

Tatil planının aile ile yapılması halinde konaklama sırasında ev rahatını bulmak en çok arzulanan noktalar arasında yer alır. Kaplıcaların sağlığa faydalarının yanı sıra doğa ile iç içe zaman geçirilmesi de Dündar termal villa tatili ile mümkün olur. Büyük şehirlerde apartmanlarda mangal yapmak yasaktır. Oysa konaklayacağınız villada mangalınızı yapabilir ve ailecek keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Yemek saatlerinizi ve menünüzü kendiniz belirleyebilirsiniz. Büyük marketlere yakınlığı ile ihtiyaçlarınızı kolayca temin edebilirsiniz.

Çocuklu aileler ve akrabalar bir arada huzur içinde diğer insanlara rahatsızlık verme endişesi olmadan tatil yapılabilmektedir. Villa kiralanarak yapılan tatilde katılacağınız aktiviteleri de kendiniz programlayabilirsiniz. Yakın köyleri ziyaret edebilir, beş yıldızlı otellerde bulunan çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Yakındaki at çiftliğine giderek at binebilirsiniz. Uzun doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Dündar Termal Villa Tatili Ne Zaman Yapılır?

Kaplıcalarda sıcak ve şifalı sular bulunur. Bundan dolayı da Dündar termal villa tatili daha çok kış mevsimlerinde tercih edildiği düşünülür. Oysa termal tatiller yılın her günü yapılabilir. Afyon her mevsimi ayrı güzel olan şehirdir ve ziyaretçilerine unutulmaz deneyimler yaşatır. Dündar termal villa tatili ne zaman yapılır sorusuna cevap yılın her günü olarak verilebilir. Kış ya da yaz aylarında villalar sizin için hazırdırlar. Sunduğu konfor ve rahatlık ile unutulmaz tatil deneyimi yaşatırlar. İçinde bulunan özel havuzu, Türk hamamı ve jakuzisi ile kaplıcanın şifasını kendi özel alanınız içinde bulmanız mümkün olur.

Türkiye’nin tıp alanında gösterdiği atılım, kaliteli hastaneleri, uzman doktorları ve uygun fiyatları ile sağlık turizminde ön planda yer alır. Sağlık turizminde ülkemizin gelişmesine kaplıcaları önemli katkıda bulunurlar. Afyon Dündar termal villa yabancı turistlerinde büyük ilgisi ile karşılaşır. Yabancı turistler yılın her günü kiraladıkları villalarda dinlenirken aynı zamanda şifa bulurlar. Türkler ise daha çok kış mevsiminde bu tatili tercih ederler. Yılın her günü yoğun olarak ilgi gören villalarda konaklayarak yapacağınız tatil için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu şekilde siz gelmeden önce villa konforunuz, rahatınız için gerekli önlemler alınır.

Dündar Termal Villa Kiralama Fiyatları

Termal suların şifalarından yararlanırken aynı zamanda sessiz, sakin, huzurlu tatiller için yüksek bütçeler ayrılmasına gerek bulunmuyor. Villa tatili yapıldığında otellerde ki gibi kişi başı ücret ödenmez. Villaya günlük ödeme yapılır ve bu sayede özellikle kalabalık aileler için daha uygun maliyetler ortaya çıkar. Dündar termal villa kiralama fiyatları bu sayede daha uygun maliyetli olur. Konaklama masrafının azalması ile birlikte tatil süresi de daha uzun olarak planlanabilir. Villanın içinde bulunan havuzu, Türk hamamı ve jakuzisi ile dilerseniz hiç dışarı çıkmadan keyifli zamanlar geçirmeniz mümkün olur.

Dündar termal villa kiralama günlük, haftalık, aylık sezonluk olarak yapılabilir. Villanın kiralanacağı süre ve mevsime bağlı olarak fiyatlarda değişiklik olabilir. Ekonomik maliyetli evinizin rahatı, konforu ve huzurunu sunan villalarda unutulmaz tatiller yaşayabilirsiniz. Eklem, kas ve doku rahatsızlıklarınız olması halinde şifa bulabilirsiniz. Daha sağlıklı ve dinç olarak hayatınıza devam etmek için villalarda doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca uygun fiyatlarla kalabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.