Balayı Termal Oteller

0

Özel anlarımız bizler için çok değerlidir ve her detayı ile ayrıcalıklı olsun isteriz. En mutlu gününüzü eşsiz bir balayı ile taçlandırmak ve hayatınızın en unutulmaz günleri haline getirmek için balayı termal otelleri tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Özgül Termal, İkbal Termal, Akrones Termal ve Başaranlar Termal gibi termal oteller balayınızı geçirmeniz için ideal yerlerdir. Düğün yorgunluğunuzu konforlu daireler ve termal havuzlarda atmak, en mutlu gününüzü keyifli bir tatil ile noktalamak için Afyon ilimizde bulunan termal otelleri tercih edebilirsiniz.  

Afyon Balayı Otelleri 

Afyon ilimiz termalleri ile bilinen ve modern termal otelleri ile eşsiz bir turist potansiyeline sahiptir. Yemyeşil doğanın içerisinde, modern ve şık otellerde dinlenmek ve keyifli vakit geçirmek sizin de hakkınız. 12.000 yatak kapasiteli otelleri ve güler yüzlü insanları ile görülmeye değer örnek bir şehirdir. Afyon, Dünya’nın en şifalı jeotermal kaynakları ile termalin merkezi olarak bilinmektedir. 

Balayı çiftleri için özel hazırlanan ve kişiye özel termal havuzlu dairelerde özel anlar geçirebilirsiniz. Doğa ile iç içe benzersiz bir balayı tatili yeni evli çiftleri bekliyor. Balayı termal otelleri arasında adı geçen Akrones Termal, İkbal Termal, Başaranlar Termal, Özgül Termal otellerinde eşsiz konfor ve rahatlığın yanında termal suları ve çamur banyoları ile farklı bir tatil geçirmenizi sağlar. Havaalanına yakın komumdaki termal otellere ulaşım imkanı oldukça kolaydır. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.