Afyon Termal Otellerin Farkı

0

Afyon Termal Otellerin Farkı

Afyon kaplıca oteller diğer otel türlerinden farklı olarak odalarında veya ortak alan biçiminde havuzu yerlerdir. Doğal mineraller açısından zengin içeriğe sahip termal suların içerisinde zaman geçirmek pek çok sağlık probleminin belirtilerini hafifletmede faydalı olabilir. Bunun dışında Afyon termal otellerde diğer tüm otel özellikleri bulunmaktadır. Bunlar arasında; televizyon, Wi-fi, mini buzdolabı, kahve ve çay makineleri, saç kurutma makinesi, şampuan, tek kullanımlık terlikler, sabun, havlu, bornoz, klima gibi temel otel hizmetleri bulunur.

Bazı Afyon otel hizmetleri apart otel şeklinde veya villa biçiminde de olabilmektedir. Özel termal havuzu olan bu otellerde tamamen mahremiyeti sağlayacak biçimde yüzmek mümkündür. Evin bir bölümünde banyoda veya başka bir odasında 1 – 1,5 metre derinliğinde havuzlar bulunur ve buraya sıcaklığını kendinize göre ayarlayabileceğiniz termal suyunuzu doldurup dilediğiniz zaman girebilirsiniz. Bu tip bir hizmeti tercih ederseniz ev konforunda bir ortam sunmak için fırın, mikrodalga, ocak, yemek pişirebileceğiniz mutfak eşyaları gibi ek olarak bazı özellikler de sunulmaktadır.

Kesintisiz Hizmet

Afyon kaplıca oteller konusunda farklı bir başka husus ise yılın herhangi bir zamanında termal otellere gidilebilmesidir. Kesintisiz hizmet veren bu oteller en çok kış aylarında da yüzme keyfini tatmak, sıcak suda rahatlamak isteyen bireyler ve aileler tarafından tercih edilmektedir. Yaz aylarına göre kış sezonu daha uygun fiyatlı olabilmektedir.

Diğer Blog Yazılarımızı İnceleyin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.