Afyon Termal Otel Şehri Park Afyon Alışveriş Merkezi

0

Afyon termal otelleriyle ünlü olsa da, şehirde dikkat çeken yerler arasında Park Afyon Alışveriş Merkezi bulunmaktadır. İnsanların keyifli vakit geçirdikleri kalabalık yerlerden biridir. İnsanların ruh haline iyi gelen burada her şeyi bulmanız mümkündür. Mağazalardan, restaurantlara kadar geniş düşünülmüş ve tasarımıyla dikkat çeken merkezlerden biridir. Merkezin içerisinde yaklaşık 160 mağaza bulunmaktadır. Sosyal aktiviteler bakımından zengin olan Park Afyon Alışveriş Merkezi, sıklıkla gezilen yerler arasındadır.

Aynı zamanda ailelerin güvenilir bulduğu merkezin, geniş otopark imkanları bulunmaktadır. İnsanların kendilerini keyifli hissettiği ve ambiyansıyla dikkat çeken yerler arasındadır. Alışveriş merkezinin en çok beğenilen özelliği ise; çocuk oyun alanlarının olmasıdır. Her konuda alışveriş keyfini 160 mağaza ile bütünleştiren Park Afyon Alışveriş Merkezi insanların en çok gezmeyi tercih ettiği merkezlerden biri olmuştur.

 

Eğlenceli Aktivitelerle Çocuğunuzu Ödüllendirin!

Afyon’da bulunan Park Alışveriş Merkezinde sıklıkla çocuklar için eğlenceli aktiviteler yapılmaktadır. Bu nedenle çocuklu ailelerin hafta sonu gezme planlarında olmazsa olmazlarından biri alışveriş merkezinde yer alan çocuk oyun alanlarına gelmektir.  Ortalama 0- 6 yaş arası çocuklara göre birbirinden farklı oyun aletleri bulunmaktadır.

Böylelikle çocukların burada keyifli vakit geçirmesiyle ailelerinde mutlu olduğu gözlemlenmiştir. Eğer Afyon’a ilk defa geliyorsanız gezilecek listenize Park Alışveriş Merkezini eklemeyi unutmayınız. Sizde bu yazımızı okuyarak Afyon şehrinin büyük merkezini keşfedebilirsiniz. Sitemizde yer alan gezilecek yerler kategorisinde içeriklerimizi inceleyerek sizde bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer Blog Yazılarımızı İnceleyin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.